Zákazková výroba

Okrem základného výrobného radu ponúka naša spoločnosť taktiež možnosť zákazkovej výroby, teda výroby podľa individuálnych želaní a požiadaviek zákazníka.

S klientmi tvoríme jeden tím - komunikácia a starostlivosť o klientov, nech už stálych alebo nových, je vždy nastavená tak, aby sme úspešne zrealizovali zákazníkove predstavy.

Inováciám sa u nás prekážky nekladú výroba atypických prezentačných systémov rozhodne nie je výnimkou. Spolupráca obchodného a výrobného tímu je v EUROstandu kľúčová. Svojim klientom starostlivo načúvame a navrhujeme najvhodnejšie postupy a riešenia ich požiadaviek tak, aby sme spoločne dosiahli želaného výsledku. Po celý čas výrobného procesu sme s klientmi v živom kontakte, konzultujeme s nimi jednotlivé kroky a umožňujeme im prístup priamo do výrobných priestorov – zákazníci sa tak môžu kedykoľvek na vlastné oči presvedčiť o tom, že všetko ide tak, ako má.

{$moto}{$moto}{$moto}

Od návrhu, cez výrobu až po expedíciu zákazky

Vďaka nášmu skúsenému tímu sme schopní zrealizovať všetky kroky zákazkovej výroby. Obchodné oddelenie pripraví návrhy s kalkuláciou, konštruktéri spracujú výkresy spolu s technickou dokumentáciou, grafické oddelenie zaistí kompletný servis od predtlačovej prípravy až po samotnú tlač a výrobné oddelenie sa následne postará o kompletnú výrobu produktu. Posledným krokom je odovzdanie alebo doručenie zákazky, ktoré je nedeliteľnou súčasťou celého procesu.


Pozrite sa, ako prebiehala výroba výstavného stánku pre MENDELU.

Vizualizace{$moto}{$moto}{$moto}{$moto}{$moto}{$moto}{$moto}{$moto}


Prezentačné steny a stolíky, roll-upy, stánky i celé expozície na mieru

Zákazkovo vyrábame jednotlivé produkty, ako aj celé výstavné expozície. Vďaka 3D vizualizácii návrhov tak budete mať jasnú predstavu o finálnom výsledku už na samotnom začiatku spolupráce. Riešenie máme pre každého – nech sa už chystáte na veľtrh alebo výstavu, pripravujete na promoakciu alebo len potrebujete poradiť s kvalitnou prezentáciou v priestoroch firmy.

{$moto}{$moto}{$moto}


V portfóliu našich klientov nájdete známe nadnárodné značky, ale aj menšie lokálne firmy. V kvalite poskytovaných služieb rozdiely nerobíme – vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste – nech už patríte k „veľkým rybám“ alebo „menším hráčom“ :). Prehliadnite si konkrétne ukážky našej práce.


Nami vyrobené produkty sú spoľahlivé, precízne a vždy s dobrým ohlasom. Používame technológie a tlačové materiály vo vysokej kvalite, výrobné procesy podliehajú normám ISO ČSN EN ISO 9001:2001. Poskytujeme desaťročnú záruku, expresné dodanie a kvalitný predajný aj popredajný servis. Za skvelý pomer kvality a ceny od nás získate prezentačné systémy vyrobené s veľkým dôrazom na dizajn a jednoduchú montáž.

Kontaktujte nás – spoločne premeníme vaše predstavy na skutočnosť!

e-mail: info@eurostand.sk

telefón: +421 905 416 759

Môžete taktiež využiť náš kontaktný formulár.